Kontakt

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00
Klientów zapraszamy na ul. Braille’a 2/7 w Poznaniu
tel. +48 61 825 82 31;
tel. kom. +48 666 087 854
fax. +48 61 828 87 26
e-mail: kontakt@biuro-mk.pl
 

linia3-300x1

                 
Marta Paulina Anna
Marta Kluzek
m.kluzek@biuro-mk.pl
 
Paulina Panert
p.panert@biuro-mk.pl
Anna Hausler
kontakt@biuro-mk.pl
Dominika Alicja Aneta
Dominika Świtek
kontakt@biuro-mk.pl
 
Alicja Flisikowska
a.flisikowska@biuro-mk.pl
Aneta Marciniak
kontakt@biuro-mk.pl
Natalia Karolina Anna
Natalia Rydzaj
n.rydzaj@biuro-mk.pl
Karolina Janicka
k.janicka@biuro-mk.pl
 
Anna Mikołajska
a.mikolajska@biuro-mk.pl
Mirela Katarzyna Agnieszka
Mirela Baranowska
m.baranowska@biuro-mk.pl
Katarzyna Kostecka
kadry@biuro-mk.pl
 
Agnieszka Maćkowiak
a.mackowiak@biuro-mk.pl

Developed by ThemeMakers