C

Pracownicy Biura Rachunkowego „MK” tworzą wykwalifikowany i doświadczony zespół.

 

linia3-300x1

 
Marta Doktor habilitowany nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse. Pracownik Katedry Inwestycji i Rynków Kapitałowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Doradca podatkowy – wpis nr 12141, świadectwo kwalifikacyjne Ministra Finansów nr 3118/97. Autorka licznych publikacji dotyczących głównie opodatkowania. Prowadzi ćwiczenia, wykłady, seminaria magisterskie i doktoranckie, realizowane na studiach stacjonarnych, niestacjonarnych, podyplomowych, doktoranckich i MBA, w tym z opodatkowania dla specjalności ACCA.

dr hab. Marta Kluzek,
prof. nadzw. UEP
tel. 602155660
m.kluzek@biuro-mk.pl
Recenzentka artykułów naukowych dla Journal of Business Economics and Managements i Journal of Organizational Change Management oraz artykułów i monografii w języku polskim. Współpracuje jako ekspert z Agencją Wykonawczą ds. Badań Naukowych Komisji Europejskiej.
 
 
Paulina
mgr Paulina Panert
tel. 666 087 854
p.panert@biuro-mk.pl
Anna
mgr Anna Hausler
tel. 61 825-82-31
kontakt@biuro-mk.pl
Magister Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku Finanse i Rachunkowość w specjalności finanse i rachunkowość przedsiębiorstw. Magister Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku Finanse i Rachunkowość w specjalności finanse i rachunkowość przedsiębiorstw.

   
Dominika
mgr Dominika Świtek
tel. 61 825-82-31
kontakt@biuro-mk.pl
Alicja
Alicja Flisikowska
tel. 61 825-82-31
a.flisikowska@biuro-mk.pl
Magister Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku Finanse i Rachunkowość Biznesu w specjalności finanse i rachunkowość przedsiębiorstw. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku Zarządzanie studiów I stopnia w specjalności Komunikacja w biznesie, a II stopnia w specjalności Zarządzanie Inwestycjami i Nieruchomościami. Studia podyplomowe na kierunku Finanse i Rachunkowość UEP, uzyskany dyplom Business English Certificate.

     
Aneta  
mgr Aneta Marciniak
tel. 61 825-82-31
kontakt@biuro-mk.pl
Natalia
mgr Natalia Rydzaj
tel. 61 825-82-31
n.rydzaj@biuro-mk.pl
Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na wydziale Finansów i Bankowości I stopnia. Magister Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu w specjalności finanse i rachunkowość przedsiębiorstw. Posiada świadectwo kwalifikacyjne Ministra Finansów. Magister Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku Finanse i Rachunkowość Biznesu w specjalności finanse i rachunkowość przedsiębiorstw.

   
Karolina
mgr Karolina Janicka
tel. 694447322
k.janicka@biuro-mk.pl
Anna
mgr Anna Mikołajska
tel. 61 825-82-31
a.mikolajska@biuro-mk.pl
Magister Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku Finanse i Rachunkowość Biznesu w specjalności finanse i rachunkowość przedsiębiorstw. Magister Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na wydziale Ekonomii na kierunku Finanse i Rachunkowość w specjalności bankowość. Magister Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na wydziale Zarządzania na kierunku Finanse i Rachunkowość w specjalności finanse i rachunkowość przedsiębiorstw.

 
Mirela
Mirela Baranowska
tel. 61 825-82-31
m.baranowska@biuro-mk.pl
Katarzyna
Katarzyna Kostecka
tel. 61 825-82-31
kadry@biuro-mk.pl
Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku Finanse i Rachunkowość I stopnia w specjalności finanse i rachunkowość przedsiębiorstw. Studentka Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na kierunku Finanse i Rachunkowość II stopnia. Studentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku Finanse i Rachunkowość I stopnia w specjalności rachunkowość i skarbowość.

   
Agnieszka
mgr Agnieszka Maćkowiak
tel. 61 825-82-31
a.mackowiak@biuro-mk.pl
Sonia
mgr Sonia Madalińska-Gryska
tel. 61 825-82-31
s.madalinska@biuro-mk.pl
Magister Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku Finanse i Rachunkowość Biznesu w specjalności finanse i rachunkowość przedsiębiorstw. Magister Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku Finanse i Rachunkowość w specjalności finanse i rachunkowość przedsiębiorstw Ukończenie również studiów II stopnia na kierunku Zarządzanie w specjalności przedsiębiorczość w małej i średniej firmie.

 

Developed by ThemeMakers